Contacteer ons

Wij hebben een wereldwijde distributie van onze gereedschappen en helpen u graag met informatie over SmiCut en onze producten. Neem contact op met onze distributeur De Fruytier in België als u vragen heeft.

Adres

De Fruytier bvba
Deken De Bostraat 33
8791 WAREGEM (Beveren-Leie)
BELGIË

Bezoek ons

We hebben ook een showroom in ons kantoor waar we u ons gereedschap kunnen laten zien. U bent meer dan welkom om ons te bezoeken!

Adres

SmiCut AB
Fläderstigen 12
SE-771 43  Ludvika
Sweden

Contact

Email: info@smicut.se
Tel: +46 240 182 30

SmiCut building in Ludvika, Sweden.

SmiCut team

Timo Schmidt
CEO
+46 70 345 14 01
timo@smicut.se

Reinar Schmidt
Senior Advisor
+46 70 536 79 59
reinar@smicut.se

Oliver Schmidt
Executive Assistant / Marketing / IT
+46 73 814 65 87
oliver@smicut.se

Jonatan Schmidt
Executive Assistant / Sales
+46 72 200 07 12
jonatan@smicut.se

Gideon Schmidt
Executive Assistant / Sales
+46 072 230 91 00
gideon@smicut.se

Teresa Schmidt
Order / Hostess
+46 240 182 30
teresa@smicut.se

Joana Schmidt
Order / Purchasing / Finance
+46 240 182 30
joana@smicut.se

Evelin Schmidt
Order / Purchasing / Finance
+46 240 182 30
evelin@smicut.se

Morgan Jäger
Production Manager
+46 70 773 55 05
morgan@smicut.se

Krister Linder
Production
+46 73 580 79 53
krister@smicut.se