Kapcsolat

Szerszámainkat világszerte forgalmazzuk és örömmel segítünk Önnek információval a SmiCut-ról és termékeinkről. Kérdésével keresse magyarországi forgalmazónkat: Perfortek Kereskedelmi kft.

Látogasson meg

Perfortek Kereskedelmi kft.
1095 Budapest
Soroksári út 48.

Kapcsolat

Email: info@perfortek.hu
Weboldal: https://www.perfortek.hu
Telefon: 1-216-3997

Látogasson el hozzánk Svédországban

Van egy kiállításunk is irodánkban, ahol bemutatjuk szerszámainkat. Nagy szeretettel várjuk látogatását!

Address

SmiCut AB
Fläderstigen 12
SE-771 43  Ludvika
Sweden

Contact

Email: info@smicut.se
Tel: +46 240 182 30

SmiCut building in Ludvika, Sweden.

Mi a SmiCut-nál

Timo Schmidt
CEO
+46 70 345 14 01
timo@smicut.se

Reinar Schmidt
Senior Advisor
+46 70 536 79 59
reinar@smicut.se

Oliver Schmidt
Executive Assistant / Marketing / IT
+46 73 814 65 87
oliver@smicut.se

Jonatan Schmidt
Executive Assistant / Sales
+46 72 200 07 12
jonatan@smicut.se

Gideon Schmidt
Executive Assistant / Sales
+46 072 230 91 00
gideon@smicut.se

Teresa Schmidt
Order / Hostess
+46 240 182 30
teresa@smicut.se

Joana Schmidt
Order / Purchasing / Finance
+46 240 182 30
joana@smicut.se

Evelin Schmidt
Order / Purchasing / Finance
+46 240 182 30
evelin@smicut.se

Morgan Jäger
Production Manager
+46 70 773 55 05
morgan@smicut.se

Krister Linder
Production
+46 73 580 79 53
krister@smicut.se