Kontakta oss

Ring eller skicka ett mail så hjälper vi dig gärna med dina funderingar om SmiCut och våra produkter. Se även vårt formulär “Kostnadsfri utbildning” om du önskar att vi ringer upp dig på en dag och tid som passar dig.

Besök oss

SmiCut har även en utställning i Ludvika med de senaste verktygen för skärande bearbetning. Besök oss gärna!

Address

SmiCut AB
Fläderstigen 12
771 43  Ludvika

SmiCut kontor och produktion i Ludvika.

Vi som arbetar på SmiCut

Timo Schmidt
CEO
070-345 14 01
timo@smicut.se

Reinar Schmidt
Senior Advisor
070-536 79 59
reinar@smicut.se

Oliver Schmidt
Executive Assistant / Marketing / IT
073-814 65 87
oliver@smicut.se

Jonatan Schmidt
Executive Assistant / Sales
072-200 07 12
jonatan@smicut.se

Gideon Schmidt
Executive Assistant / Sales
072-230 91 00
gideon@smicut.se

Teresa Schmidt
Order / Hostess
0240-182 30
teresa@smicut.se

Joana Schmidt
Order / Purchasing / Finance
0240-182 30
joana@smicut.se

Evelin Schmidt
Order / Purchasing / Finance
0240-182 30
evelin@smicut.se

Morgan Jäger
Production Manager
070-773 55 05
morgan@smicut.se

Krister Linder
Production
073-580 79 53
krister@smicut.se